Strona główna Zabiegi lecznicze Zabiegi Łóżko masujące VelusJet

Zabieg leczniczy z zakresu masaży

Zabieg na łóżku masującym VELUSJet to zaawansowana terapia wykorzystująca innowacyjne urządzenie, które oferuje kompleksową masaż i relaksację ciała poprzez zastosowanie różnorodnych technik masażu i innych terapeutycznych funkcji. To zaawansowane urządzenie jest wyposażone w szereg programów i opcji, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego użytkownika.

Łóżko wodne VelusJET

Zalety zabiegu na łóżku masującym VELUSJet

Kompleksowa terapia - Dzięki różnorodnym funkcjom i programom masażu, na łóżku masującym VELUSJet oferuje kompleksową terapię dla całego ciała, która może być dostosowana do różnych potrzeb i preferencji.

Indywidualizacja - Możliwość personalizacji zabiegu pozwala fizjoterapeucie na dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb, preferencji i stanu zdrowia naszych Gości.

Relaksacja i odprężenie - Zabieg na łóżku masującym VELUSJet  zapewnia głęboką relaksację i odprężenie, co ma korzystny wpływ na ogólne samopoczucie i jakość życia.

Wspomaganie zdrowia fizycznego i psychicznego - Regularne korzystanie z terapii na łóżku masującym VELUSJet może przyczynić się do poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego poprzez redukcję stresu, poprawę krążenia krwi i ogólną relaksację.

Cena

70,00 złczas trwania zabiegu: 15 min

Zabieg realizowany w sanatorium Zdrowie w Ciechocinku w ramach pakietów