Strona główna Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej Kaltenborn - Evjenth Dni Ortopedycznej Terapii Manualnej

Dni Ortopedycznej Terapii Manualnej

Oferta Specjalna

W dniach 18-21 oraz 25-28 marca 2024 dajemy Państwu możliwość skorzystania z serii 4 zabiegów Terapii Manualnej w cenie 600 zł. Zabiegi będą wykonywane w Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej Kaltenborn-Evjenth przez fizjoterapeutów manualnych wyszkolonych przez naszego specjalistę, międzynarodowego instruktora Ortopedycznej Terapii Manualnej Kaltenborn-Evjenth – Pana Mirosława Dębskiego

Mirosław Dębski każdego dnia będzie wspomagał pracę całego zespołu konsultując wszystkich pacjentów. Dzięki takiej formie współpracy istnieje możliwość szybszego dostępu do tak skomplikowanych, ale bardzo skutecznych zabiegów wykonywanych przez specjalistów wysokiej klasy i to po mocno obniżonej cenie. Przez 4 dni nasi specjaliści będą dokładnie badać i leczyć u Państwa chore stawy, kręgosłup i bolesne mięśnie. 

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Cena

Seria 4 zabiegów Terapii Manualnej

600,00 zł

Główne wskazania do Ortopedycznej Terapii Manualnej to:

  • dyskopatie, wypukliny i przepukliny dyskowe

  • "zablokowania stawów" utrudniające prawidłowe ruchy kręgosłupa, miednicy oraz kończyn

  • zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa oraz stawów kończyn

  • przykurcze stawów po złamaniach, zwichnięciach i skręceniach

  • stany przed i pooperacyjne kręgosłupa i stawów kończyn

  • rwa ramienna, rwa barkowa, rwa kulszowa, łokieć tenisisty i golfisty.

Rejestracja pacjentów

tel. 516 205 711 (24/7)

Kompleksowy tok leczenia

Terapia manualna obejmuje także udzielanie instruktażu w zakresie utrzymania prawidłowej postawy ciała podczas pracy, odpoczynku i snu, a także unikanie sytuacji, które mogą zagrażać zdrowiu pacjenta. Ważnym elementem terapii jest również dobór odpowiednich ćwiczeń fizycznych, które pomogą ograniczyć nawroty dolegliwości bólowych. 

Oferta kierowana jest do 16 pacjentów ambulatoryjnych oraz do 16 pacjentów przebywających na leczeniu w naszym Sanatorium

Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej Kaltenborn-Evjenth mieści się w zabytkowym budynku Aparthotelu Zdrowie przy ul. Piłsudskiego 5. 

Twoje "Zdrowie" jest w Ciechocinku

Wybierz pakiet dla siebie i skorzystaj z promocji !