Strona główna Zabiegi lecznicze Gabinet Masażu Terapia Punktów Spustwych

Twoje "Zdrowie" jest w Ciechocinku

Terapia Punktów Spustowych

Terapia punktów spustowych to specjalistyczna technika masażu, która koncentruje się na identyfikacji i uwolnieniu punktów spustowych w tkance mięśniowej. Oto kilka kluczowych cech tej terapii:

Ucisk i ruchy w różnych kierunkach
Masaż terapii punktów spustowych wykorzystuje różne techniki ucisku, nacisku, rozciągania i ruchów w różnych kierunkach, aby uwolnić napięte obszary mięśni.

Punkty spustowe
Punkty spustowe to małe, bolesne obszary w mięśniach, które mogą być źródłem bólu i dyskomfortu. Terapia ma na celu rozluźnienie tych obszarów.

Uwalnianie od bólu
Głównym celem terapii punktów spustowych jest uwolnienie od bólu. Może pomóc w łagodzeniu bólu mięśniowego, bólów głowy, bólu pleców i innych dolegliwości.

Poprawa wzorców ruchowych
Terapia ta może pomóc w poprawie zaburzonych wzorców ruchowych poprzez rozluźnienie napiętych mięśni i przywrócenie prawidłowej funkcji.

Terapia mięśniowo-powięziowa
Terapia punktów spustowych jest czasem określana jako terapia mięśniowo-powięziowa, ponieważ często skupia się na relacji między mięśniami a powięzią.

Wsparcie zdrowia ogólnego
Regularne sesje terapii punktów spustowych mogą przyczynić się do ogólnego poprawienia samopoczucia, redukcji stresu i poprawy zdolności do wykonywania codziennych czynności.

Terapia punktów spustowych jest często stosowana jako część leczenia bólu mięśniowego i dyskomfortu, zwłaszcza w przypadku przewlekłych problemów mięśniowych. To skoncentrowana i efektywna metoda, która może przynieść ulgę wielu osobom cierpiącym na różnego rodzaju bóle mięśniowe i dysfunkcje ruchowe.

Gabinet czynny


Poniedziałek - Sobota: 14:30 - 18:00
Centrum lecznicze - Gabinet 7A

Zapisy w gabinecie nr 3 (Baza zabiegowa) 
13:30 - 14:30
Telefonicznie: 
54 283 42 51 *wewnętrzny 512


Ceny:

Terapia Punktów Spustowych (15 minut)

120,00 zł