Strona główna O nas Społeczna odpowiedzialność biznesu Zdrowie Active Team

Zdrowie Active Team

Zdrowie Active Team to inicjatywa związana z obszarem Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) przy sanatorium Zdrowie w Ciechocinku. Projekt skupia się na promowaniu aktywności fizycznej wśród pracowników firmy, mając na celu poprawę ich kondycji zdrowotnej. Zespół Zdrowie Active Team został oficjalnie powołany do życia 1 stycznia 2024 roku. Organizuje on różnorodne działania sportowe i rekreacyjne, zachęcając pracowników do regularnego uczestnictwa w aktywnościach fizycznych. Działania te mają pozytywny wpływ nie tylko na zdrowie pracowników, ale także sprzyjają budowaniu integracji w zespole oraz wspierają kulturę zdrowego stylu życia w miejscu pracy. Dodatkowo, promując aktywność fizyczną w kontekście marki sanatorium Zdrowie w Ciechocinku, inicjatywa wspiera także promocję samej firmy jako miejsca dbającego o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników.

Otwarty Turniej Piłki Nożnej 3.02.2024

W dniu 3.02.2024 zespół Zdrowie Active Team wziął udział w Otwartym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym na popularnym "Balonie" w Ciechocinku.

Była to pierwsza taka impreza, w której grał nasz zespół. Udało się wywalczyć III miejsce i pokazać się z dobrej strony!

Nasze mecze zakończyliśmy wynikami 5:0, 4:0, 1:2, 1:2. 

Biegniemy dla WOŚP!

W dniu 8 stycznia 2024 roku w Parku Zdrojowym w Ciechocinku miał miejsce bieg - Biegniemy dla WOŚP wspierający zbiórkę pieniędzy na cel jakim był w tym roku zakup sprzętu dla polskich szpitali do diagnozowania i walki z chorobami płuc. 

Nie zabrakło naszych reprezentantów ! Adam i Sławek zdobyli pamiątkowe medale i aktywnie wsparli zbiórkę!

XII Bieg Tropem Wilczym w Ciechocinku

Ideą projektu biegowo-edukacyjnego jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 - 1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na temat żołnierzy wyklętych.

Reprezentant Zdrowie Acitve Team - Sławek - pojawił się na starcie zawodów. Zajmując 4 miejsce !

Gratulacje !