Strona główna O nas Społeczna odpowiedzialność biznesu Wspieranie lokalnej społeczności

11.12.2023 - Świąteczny posiłek dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechocinku

W dniu 11.12.2023 Sanatorium Zdrowie zorganizowało świąteczne posiłki dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechocinku. Wspólnie udało nam się przygotować i wydać ponad 100 posiłków. 

20.12.2023 - Sanatorium Zdrowie dla podopiecznych Placówki Socjalizacyjnej w Aleksandrowie Kujawskim

Dnia 20 grudnia 2023 mieliśmy przyjemność odwiedzić Placówkę Socjalizacyjną Aleksandrów Kujawski. To był wyjątkowy moment, podczas którego zauważyliśmy, jak wspaniały dom tworzony jest dla podopiecznych. Z tej okazji przekazaliśmy prezent dla całego ośrodka, chcąc uczynić codzienną pracę podopiecznych i pracowników trochę łatwiejszą. 
Sprzęt kuchenny, który z radością wręczyliśmy Pani Dyrektor, ma służyć jako wsparcie w przygotowywaniu dań, sprawiając, że proces stanie się prostszy i bardziej komfortowy. Jesteśmy głęboko przekonani, że wspólna pomoc i wsparcie tworzą wyjątkową atmosferę, która powinna być podkreślana nie tylko w okresie świątecznym. Dziękujemy za piękne życzenia świąteczne! Warto angażować się w działania dobroczynne, ponieważ pomaganie i bycie dobrym dla innych to droga do wspólnego lepszego jutra.