Strona główna Restauracja

Restauracja Warzelnia Smaku

Inspiracją do stworzenia restauracji „Warzelnia Smaku” był przede wszystkim sam Ciechocinek i jego bogata historia. Warzelnia Smaku zachwyci Państwa oryginalnym wystrojem nawiązującym do historycznej ciechocińskiej Warzelni Soli. Niepowtarzalny klimat czuć już na wejściu i z pewnością pozostanie z Państwem na długo. Restauracja wita Gości starą beczką pełną soli. Oryginalna aranżacja ściany z cegły oraz studwudziestoletnich desek nadaje restauracji charakteru. Na ścianach widnieją reprodukcje fotografii, które pozwolą przenieść się w okres prężnego działania warzelni a delikatne oświetlenie sprawia, że wnętrze staje się przyjazne i kameralne. 

W menu znajdują się przede wszystkim dania kuchni polskiej z regionalnymi kujawskimi akcentami ale także pozycje z kuchni świata. Nasi kucharze przygotowują dania zawsze i tylko ze świeżych produktów najwyższej jakości, które zamawiamy u lokalnych producentów.  

Chętnie korzystamy z bogactwa regionalnej kuchni kujawskiej modyfikując ją w nowoczesny sposób. W efekcie tworzymy coś niepowtarzalnego, autentycznego i wyjątkowego – odnajdziecie to w każdym przygotowanym przez nas daniu ! Warzelnia Smaku to wyjątkowa kuchnia, autentyczne miejsce, zawsze profesjonalna i uśmiechnięta obsługa.Godziny otwarcia


Poniedziałek - czwartek: 13:00 - 21:00
Piątek - Sobota: 13:00 - 22:00
Niedziela: 12:00 - 20:00

Kontakt

Restauracja Warzelnia Smaku 
ul. Piłsudskiego 3 
87-720 Ciechocinek
tel. 507 54 51 54 

Chcesz wiedzieć co aktualnie polecamy ? -> Odwiedź nasz profil 

Galeria